مادربردهای سری CSM برای بنگاه های اقتصادی

مادربردهای سری CSM
مادربردهای سری CSM

ایسوس و مادربردهای سری CSM برای بنگاه های اقتصادی

ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین شرکتها و برندهای تولید­­­­­­­­­کننده محصولات الکترونیکی و مادربرد در جهان ، نگاه خود را به حوزه ی کسب و کار و تجارت معطوف کرده و احتیاجات این حوزه را با تولید مادربردهای مناسب همچون مادربرد های سری CSM
(Corporate Stable Model) برطرف نموده است .

مادربردهای سری  CSM

این محصولات با حروف اختصاصی CSM از دیگر محصولات تمایز داده می شوند .
این تمایز ،  نیز در مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری خاص این مادربورد ها موجود است .

شرکت ها و ادارات معمولا برای کاهش هزینه ها از مادربردها و قطعات رده پایین و میانی استفاده می کنند اما ایسوس علاوه بر، استفاده از بهترین قطعات در مادربوردهای خود، نرم افزارهای مرتبط با کسب و کار را نیز در این مادربرد ها قرار داده است و کاربر با خرید مادربرد های سری CSM، مجموعه ای کامل از نرم افزار های مدیریتی را در اختیار دارد که با نامasus Control Center یا ACC شناخته می شود که در نسخه های متفاوت عرضه شده است .

نرم افزار ACC از مادربردهای سری CSM

نگاه به خدمات درمادربردهای سری CSM

ایسوس نگاه ویژه ای به خدمات خود در مادربردهای سری CSM دارد که بیانگر اهمیت بالای این سری است.
شرکت ها پس از تایید رضایت خود از مدلی خاص، معمولاً با مدت زمانی چند ساله از آن محصول استفاده می کنند و در صورت افزایش تعداد کاربر، در صدد تهیه تعداد بیشتری از همان کالای خاص هستند.
ایسوس با تضمین تأمین کالا دغدغه مشتریان خود را در مدل های CSM رفع می کند.

اطلاع رسانی قبل از بروزرسانی

همچنین قبل از بروزرسانی های مهندسی (Revision) پیام اطلاع رسانی مبنی بر تغییرات آتی (ECN) را برای مشتریان تجاری و CSM ارسال می کند ، علاوه بر آن پیش از شش ماه مانده به عدم تولید محصولی خاص، ایسوس پیامی مبنی بر “پروسه توقف تولید” (EOL) را به مشتریان خود  ارسال می کند و این به مشتری امکان “آخرین سفارش خرید” (LBO)  تا سه ماه پیش از پروسه توقف تولید را برای محصولات رده CSM فراهم آورده است.  همچنین ممکن است پس از توافق بین شرکت خریدار و دفتر ایسوس، مدت زمان سرویس گارانتی نیز تا 1 سال بیشتر از حالت رایج ، در نظر گرفته شود.

بسته بندی سری CSM

شرکت های بزرگ معمولاً تعداد بالایی از یک محصول را در هر سفارش خریداری می کنند و عمدتاً بسته بندی مادربردهای اهمیت بالایی ندارد اما در عوض حاضرند با کاهش هزینه بسته بندی، چند مادربرد و لوازم جانبی آنها را در یک جعبه دریافت کرده و قیمت کمتری را صرفاً برای صرفه جویی در بسته بندی بپردازند .
به همین منظور ایسوس بسته بندی های 10 تایی از مادربردهای سریCSM  را در یک جعبه در نظر گرفته است.

مشخصات سخت افزاری CSM

ایسوس با درنظر گرفتن همه رده ها و پلتفرم های کاربری، چیپ ست های رایج در رده های مختلف را در مادربرد های سری CSM استفاده کرده است. همچنین مشخصات سخت افزاری کامل ، از انواع فرم فاکتور استاندارد گرفته تا استفاده از فناوری هایی نظیر Intel vPro  ، هدر های COM، LPT  و TPM را در مادربوردهای رده کسب و کار در نظر گرفته است.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *