دستگاه cnc سیمای شهر

دستگاه cnc شرکت سیمای شهر با داراب ودن بهترین کیفیت و کمنیت فروش بیار مورد توجه صنعن برش قرار دارد.دستگاه cnc یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های برش لیزر محسوب می شود صنعت دارای رویه فعالیت بالایی می باشد این در صورتی است که در باره دستگاه cnc موارد مفاوتی را میتوانیم نام ببریم در این باره دستگاه cnc چوب ، دستگاه cnc فلزرات ، دستگاه cnc سنگ و چندین مدل دستگاه دیگر را نیز در صنعت داریم و بسیار پر کاربرد هستند.

برای خرید دستگاه cnc باید به موارد زیر توجه نمایید:

  • امکانات دستگاه
  • خرید از چه شرکتی
  • رضایت مندی مشتریان
  • خدمات پس از فروش
  • تبلیغات در فضای مجازی
  • نحوه برخورد پرسنل های شرکت
  • مکان شرکت و نحوه ارسال دستگاه
  • میزان دانش پرسنل فنی
  • قیمت دستگاه
  • شرایط و تسهیلات فروش

این تقسیم بندی به ترتیب اهمیت ذکر شده است.

پس بهتر است برای خرید دستگاه cnc به موارد ذکر شده توجه نمایید.

امکانات دستگاه: قصد شما برای خرید دستگاه cnc چیست؟

شما به چه نیتی این دستگاه را خریداری می کنید؟

و با توجه به زمینه کاری شما قطعات آن باید به چه صورت باشد؟

به عنوان مثال اگر برای برش و حکاکی بر روی سنگ دستگاه cnc را تهیه نمایید ملزومات آن با برش و حکاکی بر چوب متفاوت است.

این ملزومات به مته، قدرت، سایز دستگاه و … وابسته است .

خرید از شرکت: خرید دستگاه cnc باید از شرکتی معتبر انجام گیرد.

اگر از شرکت های کوچک و یا واسطه ها خرید شود حتی اگر قیمت آن پایین تر نیز باشد حتما بعد از گذشت زمان ضرر خواهید کرد.

پس بهتر است از همان ابتدا شرکتی را انتخاب کنید که حرفی برای گفتن داشته باشد.

رضایت مندی مشتری: همیشه برای بهترین انتخاب به سراغ مشتریان آن شرکت روید.

مشتریان راضی گویای اعتبار شرکت هستند.

حال درست است که همیشه همه مشتریان راضی نخواهند بود ولی می توانید با صحبت با آن ها تصمیم نهایی را بگیرید.

خدمات پس از فروش: خدمات پس از فروش خرید دستگاه cnc بسیار مهم است.

وقتی با مشتریان حضوری صحبت می کنید می توانید از خدمات پس از فروش آن شرکت نیز مطلع شوید.

تبلیغات در فضای مجازی: توجه به تبلیغات در اینترنت و فضاهای مجازی خوب است ولی کافی نیست.

فروش دستگاه cnc

ولی با دنبال کردن آن ها در فضاهای مجازی می توانید روند کاری آن ها را دنبال کنید و از نحوه کار آن ها اطلاع پیدا کنید.

نحوه برخورد پرسنل های شرکت: شما چون پس از خرید دستگاه cnc بارها و بارها باید با شرکت تماس داشته باشید و به علت بهره گیری از خدمات پس از فروش آن ها باید با پرسنل شرکت ارتباط داشته باشید، باید انرژی مثبت از آن ها دریافت کنید پس باید به این مورد توجه بسیار شود.

مکان شرکت:مکان شرکت به خاطر بحث حمل و ارسال دستگاه و هزینه ایاب و ذهاب برای بحث خدمات پس از فروش ترجیحا بهتر است که شرکت در مکانی قرار گرفته باشد که حمل و نقل آسان صورت گیرد.

میزان دانش پرسنل فنی: برای بحث نصب دستگاه، آموزش، راه اندازی و خدمات پس از فروش علم و دانش پرسنل فنی بسیار اهمیت دارد.

اگر شما دستگاهی خریداری می کردید و دیگر به فروشنده کاری نداشته باشید این موضوع آنقدر ها مهم نبود.

اما خرید دستگاه cnc نیاز به دانش فنی دارد.

قیمت دستگاه: باید با توجه به نیاز و پولی که می خواهید سرمایه گذاری کنید دستگاه را انتخاب نمایید.

پس مسئله قیمت نیز مهم است ولی اهمیت آن نسبت به موارد ذکر شده کمتر خواهد بود.

شرایط و تسهیلات فروش: اگر توانایی خید نقدی نداشته باشید می توانید اقساطی خرید کنید.

البته بهتر است با هر شرایطی زیر بار خرید قسطی نروید که ممکن است خدمات پس از فروش آن خوب نباشد و پشیمان شوید.

مجموعه سیمای شهر با دادن مشاوره های رایگان همراه و یاور شما، قبل از خرید و پس از خرید دستگاه خواهد بود.

شما با توجه به قیمت دستگاه cnc این مجموعه و صحبت با کارشناسان می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

منبع مطلب شرکت سیمای شهر بخش دستگاه CNC
دستگاه CNC انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. البته دستگاه های عمومی CNC می توانند با تغییر در اسپیندل و یا ابزار به صورت کلی بر روی موارد مختلف کار کنند. در واقع این دستگاه ها هم می توانند برش و حکاکی سنگ را انجام دهند و هم می توانند برش و حکاکی چوب را به سرانجام برسانند و هم فعالیت های دیگری را به سر انجام برسانند.

دستگاه cnc چوب

یکی از بازارهای گسترده ای که برای دستگاه CNC وجود دارد، بازار حکاکی و برش چوب است. این بازار گسترده می تواند تمامی وقت یک دستگاه CNC را پر کند و حتی بیشتر از ۸ ساعت و به صورت دو شیفت سفارش داشته باشد. در واقع دستگاه CNC چوب یکی از پرکاربردترین دستگاه های سی ان سی است که در صنایع مختلف به خصوص دکوراسیون داخلی و ساختمان کاربرد دارد.

کاربرد دستگاه CNC

یکی از کاربردهای مهم دستگاه CNC چوب در مبل سازی جای می گیرد. همین کاربرد این دستگاه خود می تواند توان بالایی برای سفارش را به همراه داشته باشد. امرذوزه مبل های استیل و سلطنتی کاربرد فراوانی داشته و بازار مناسبی دارند.

کاربرد دستگاه CNC چوب در مبل سازی

تمامی این مبل ها نیاز به این دارند که در قسمت تاج و یا در قسمت پایه مبل، حکاکی هایی صورت گرفته و قسمت هایی نیز برش داده شود. تمامی این موارد با استفاده از دستگاه سی ان سی چوب انجام می شود. صنعت مبل سازی رابطه تنگاتنگی با دستگاه CNC دارد.

حکاکی طرح های زیبای بالای مبل های شیک تماما کار دستگاه CNC چوب است. این دستگاه با دقت بالای خود توانست صنعت مبل سازی را دگرگون کند و قیمت ها را نیز کاهش دهد. اگر قرار باشد تاج مبل و پایه ان به صورت دستساز کار شود، قیمت ها تصاعدی افزایش می یابد.

دستگاه cnc
دستگاه cnc

کاربرد دستگاه CNC چوب در ساخت درب و پنجره

درست است که زمان پنجره های چوبی شیک که با استفاده از شیشه های رنگی تزیین می شدند گذشته، اما هنوز هم کاربر خاص خود را دارد. برش دقیق چوب توسط دستگاه CNC چوب می تواند نوید بخش یک پنجره شیک برای منزل و یا دکور مغازه و یا حتی دکور یک همایش باشد.

علاوه بر پنجره های سنتی، امروزه درب های خانه ها نیز با استفاده از چوب های مقاوم ساخته می شوند. انداختن نقش و نگار بر روی درب نیز از وظایفی است که دستگاه CNC چوب بر عهده دارد.

کاربرد دستگاه CNC چوب در نمای ساختمان

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نماهای چوبی روز به روز کاربرد بیشتری در ایران پیدا می کنند. نمای چوب ترمووود از جمله نماهایی است که با توجه به استحکام آن مورد استقبال واقع می شود. در برش چوب ترمووود از دستگاه CNC چوب استفاده می شود تا اندازه ها دقیق و حرفه ای کار شود. همچنین نقش و نگاری که در برخی از این نماها بر روی چوب کنده کاری می شود را ندستگاه سی ان سی چوب انجام می دهد تا دقیق و حرفه ای باشد.

این نوع نمای ساختمان که عموما در ترکیب با نماهای دیگر کار می شود، کیفیت بالایی داشته و به همین علت است که مورد توجه علاقه مندان شده است. نمای چوبی زنده است و همین موضوع جذابیت یک ساختمان یا آپارتمان را بیشتر می کند و در فروش آن تاثیر بسزایی دارد.

کاربرد دستگاه CNC چوب تزیینات

تزیینات بازار گسترده ای است. برای ساخت وسایل تزیینی خواه چوبی و خواه غیر چوبی از دستگاه CNC استفاده می شود. اگر قرار باشد تزئینات با استفاده از چوب و یا مصنوعات چوبی تهیه شود، از دستگاه CNC چوب برای برش و حکاکی استفاده خواهد شد. این دستگاه می تواند کیفیت فوق العاده زیادی را در ریزه کاری ها به خرج دهد و یک اثر هنری زیبا از خود بر جای بگذارد.

دستگاه CNC چوب کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد که در اینجا به آن اشاره نشد اما می توان آثار ساخته شده با این دستگاه را در نگاه به دور و اطراف بیشتر مشاهده کرد

اپراتور دستگاه cnc چوب

این دستگاه حرفه ای نیاز به اپراتور حرفه ای هم دارد؛ یعنی اگر قرار است از دستگاه CNC چوب به منظور استفاده در هر کدام از موارد بالا استفاده شود، اپراتور باید حرفه ای و با دقت باشد و گرنه طرح زده شده آنقدر ها هم دقیق خوب به دست نمی آید. اپراتور دستگاه CNC چوب باید تسلط کافی بر روی دستگاه داشته باشد. همچنین وی باید توانایی کار با نرم افزارها را داشته و ترجیحا به یکی از این نرم افزارها (مثل اتوکد و …) مسلط باشد.

بازاریابی برای دستگاه CNC چوب آنقدرها هم سخت نیست؛ فقط کافی است تلاش کنید نمونه هایی با کیفیت و دقیق بسازید تا مشتری را قانع کنید که از این دستگاه استفاده کند. پس دقت کنید که این شما هستید که مشتری را جذب یا از خود دور می کنید؛ با کیفیت کار کنید تا سفارشات شما بیشتر شود. همچنین سعی کنید بازار کار خود را گسترده کنید و تنها در یک حوزه مشغول به فعالیت نباشید.

شرکت سیمای شهر با دارابودن خدمات اجمالی و حرفه ای در زمینه ی انواع فعالیت های فروش دستگاهcnc و همچنین خدمات پس از فروش ان توانایی اجرای انواع پروسه های کاری را در زمینه ی برسی و فروش دستگاه به قسمت و پشتیبانی حرفه ای انجام میدهد.

توانایی سرویس دهی حرفه ای در سیمای شهر همیشه به منزله پاسخگویی بر بانک بزرگی از مشتریان برای دستگاه های cnc و همچنین دستگاه های چاپ و بنر بوده است .

مشاره خرید دستگاه cnc

برسی و تایین قیمت نه تنها برای مشاورین سیمای شهر یک تخصص است بلکه به نسبت انالیز شهر مد نظر شما با استفاده از اطلاعات اولیه نسبت به محل مد نظر قبل از خرید تیم مشتری مداری سیمای شهر در نظر دارد مشاوره اجرا و همچنین بیزنس پلان کاری شما را مشخص میکند و به شما بیان میکند با چه قیمتی چه خدماتی را کار کنید و ببینید در چه مرحله چه فعالیت هایی را دیکته کنید .

سود ساز بودن ویا نبود استفاده از دستگاه ها اصولابرای برقراری یک بیزنس یا در واقع کار جدید بیار مورد توجه قرا دارد و این مورد برای خدمات حرفه ای و تایین متریال همراه با سود ساز بودن یانبودن دستگاه بسیار مورد توجه قرار دادر.

برسی خدمات پس ار فرو سیمای شهر همیشه با مساعل متفاوت کاری رو در رو بوده و در ایت مورد باید عرض کنیم پشتیبانی حرفه ای بسیار مورد توجه قرا دارد.

دستگاه cnc به احتساب این که نوعی دستگاه برش است همیشه مورد توجه قرا دارد و از نظر پشتیبانی خیلی مورد توجه است به طوری که اگر دستگاه خراب شود فوقولاده نیاز به پشتیبانی حرفه ای و خدمات پس از فروش دارد.

پیشتیبانی دستگاه CNC چوب

پس از فروش و خدمات دستگاهcnc برای ارائه به مشتری تمامی موارد را چک کرده و پس از فروش دستگاه تمامی موارد پشتیبانی شروع میشود.پشتیبانی نه تنها موارد آموزشی و خدمات پس از فروش وتامین قطعات است بلکه پاسگویی ۲۴ ساعتع تلفنی و همچنین موارد اتصال به رایانه اپراتور برای خدمات تنظیمات نرم افزاری بسیار مورد توجه قرا دارد.

منبع نوشته:https://www.simayeshahr.com/tag/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-cnc/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *